-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| Sonraí Pacáistiú: | mobile phone speaker :White box, black box, bosca datha, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 7 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 7-15laethanta |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| toisí | D90*H750mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion, handsfree, line in |
| Meáchan táirge | 145g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| Cainteoir mion iniompartha | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥85dB |
| Impedance | 4 ohm |
| freagra minicíochta | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10m |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mobile phone speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.