-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| Sonraí Pacáistiú: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Píosaí / Carton Méid bosca bán: 65*52*80mm Méid cartán: 420*220*280mm Gross weight: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | Dia 50*48*50mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion,wired |
| Meáchan táirge | 85g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥70dB |
| ábhar | Silicone |
| freagra minicíochta | 150Hz-18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.