-34%
Portable mini wireless bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Sonraí Pacáistiú: | Blister packing, colour box packing, white box packing, etc for wireless bluetooth speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bándearg, bán, dubh, gorm, glas, orange |
| toisí | 39*39*39mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| Meáchan táirge | 65g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| Speaker Box | 2014 new products electronic mini bluetooth speaker box r |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥70dB |
| ábhar | Aluminum alloy |
| freagra minicíochta | 90Hz-20KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Portable mini wireless bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.