-39%
special mini acrylic speaker bluetooth
$16.00 $9.80
| Sonraí Pacáistiú: | White box or customized box for special mini acrylic speaker bluetooth |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 7 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE,ROHS |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| Téarmaí Íocaíochta: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| toisí | 82*82*57mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe,mion |
| Meáchan táirge | 178g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim, |
| Ainm Táirge | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Barántas cáilíochta | 12 Míonna |
| Cóimheas S/N | ≥80dB |
| ábhar | ABS |
| freagra minicíochta | 150Hz-18KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Ceallraí | 3.7v/400mAh |
| Cumhacht Aschuir | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ Íseal | Tacaíocht |
| style | bluetooth speaker |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "special mini acrylic speaker bluetooth”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.