-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| Sonraí Pacáistiú: | bluetooth computer speaker for Packing: Bosca bán / Bosca saincheaptha:108*106*105mm QTY/CTN:20PCS/CTN Méid Carton:54*24*26cm N.W.:7.6KG/CTN G.W.:8.4KG/CTN 20’ GP:21000PCS |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 5000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | bán, dubh, |
| toisí | L73.6*W73.6*H80mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion,gan sreang, Dearadh uathúil ,agus iad ag obair le solas gorm faoi stiúir |
| Meáchan táirge | 188g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, MP3/4, Ríomhaire, Céim |
| Cainteoir mion iniompartha | Bluetooth mionchainteoir iniompartha ilfheidhmeach le raidió fm |
| Barántas cáilíochta | 12 Míonna |
| Cóimheas S/N | ≥785dB |
| ábhar | ABS ,clúdaithe le ola rubair |
| freagra minicíochta | 90Hz-20KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "bluetooth woofer speaker with led light”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.