-47%
Portable Speaker Bluetooth with Stand
$23.50 $12.50
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, user manual Dual Amplifier Speaker Bluetooth with High Sound Quality, Portable Speaker Bluetooth with Stand |
|---|---|
| Seachadadh: | Sampla: 3 laethanta; 1,000ríomhairí pearsanta: 15 laethanta |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Speaker Bluetooth Specification | |
| * leagan Bluetooth | v3.0 |
| * chipset | Conwise |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * AUX-in Music Play | TÁ |
| * Hands-free calls | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Am imeartha | 6 uaireanta |
| * Próifílí | Tacaíocht A2DP V1.2, próifílí AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * freagra minicíochta | 80Hz-20KHz |
| * cainteoirí | 4Ó, 5W*2, 50mmm Sé |
| * ábhar | ABS |
| * dath | Pink /Gold |
| * meáchan | 328g |
| * Toise: | 131*118*63mm |
| * Cúlpháirtí | Color box/USB cable/Manual/AUX cable |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Portable Speaker Bluetooth with Stand”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.