-42%
LED Display FM Radio Bluetooth Speaker
$26.00 $15.00
| Sonraí Pacáistiú: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, lámhleabhar úsáideora Top selling LED Display FM Radio Bluetooth Speaker, Multi Functions Portable Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Seachadadh: | Sampla: 3 laethanta; 1,000ríomhairí pearsanta: 15 laethanta |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * leagan Bluetooth | v3.0 |
| * chipset | Jerry |
| * Raon Oibre | 10 méadar |
| * Seinn ceol Bluetooth | TÁ |
| * AUX Music Play | TÁ |
| * TF card Music Play | TÁ |
| * Ceallraí | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * Am imeartha | 3.5 uaireanta |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * freagra minicíochta | 150-18KHZ |
| * cainteoirí | 4Ó, 3W*2, 40mmm Sé |
| * ábhar | Plaisteach |
| * dath | Black/ Blue/ Green/ White/ Rose Red |
| * meáchan | 320g |
| * Toise: | 161x127x70 mm |
| * Cúlpháirtí | Cábla USB, Manual, AUX Line |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "LED Display FM Radio Bluetooth Speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.