-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Fón cainteoir láimhe saor in aisce le Mic
5. NFC and TF optional
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
Mionsonraí Tapa
| Ainm an Bhranda: | Uimhir Mhúnla: |
Metal Box
|
cineál: |
Gníomhach
|
|
| Úsáid: |
Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Céim, Outdoor/Sports
|
Cainéil: |
3 (2.1)
|
Gné Speisialta: |
Mini, Inaistrithe, Gan sreang
|
| Áit Tionscnaimh: | Cóimheas comhartha/torainn: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Am imeartha: |
about 12 uaireanta
|
leagan Bluetooth: |
V4.0 + CSR
|
Cumhacht Aschuir: |
5W.
|
| Cumas ceallraí: |
2200MAH
|
Raon minicíochta: |
100Hz to 20KHz
|
dath: |
Liath, Órga, Dubh, Silver
|
| Deimhniú: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| leagan Bluetooth | 4.0 |
| Minicíocht | 100Hz to 20KHz |
| Cumhacht Aschuir | 5W RMS |
| Ceallraí | 2200mAh |
| Am imeartha | about 12 uaireanta |
| méid Aonad | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "metal box sound speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.




Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.