-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
gnéithe:
1).Le 2 cainteoir agus cainteoir fulangach amháin
2).ábhar:Barr tadhaill criostail UV+ Taobhanna ola rubair + Bun an chuisle mhaolaithe
3):Feidhm NFC(roghnach)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,Suas go dtí 4 hours playing time
5)Fón cainteoir saor ó lámha / micreafón tógtha
6)Teagaisc gutha
7)Tacaíocht :Aux líne isteach
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
Sonraíocht:
| Prótacal Bluetooth | version 2.1+EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Aonad Cainteoir | 40mm * 1 |
| Cumhacht Aschuir | 5W. |
| Impedance | 4Ó |
| Minicíocht | 100Hz go 20kHz |
| Cóimheas comhartha/torainn | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Ceallraí | 500mAh Litiam Ath-inmhuirearaithe |
| toisí | 70*70*76mm |
| meáchan | 245g |
| Dath | Gorm/Glas/Bándearg/dubh/bán |
| Tréimhse Oibre | 3-4 uaireanta |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "colorful bluetooth speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.








Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.