-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| Sonraí Pacáistiú: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Méid bosca bán: 63*60*80mm Méid cartán: 340*265*275mm QTY/CTN: 60ríomhairí pearsanta N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15-30 laethanta |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| toisí | 27.5*27.5*14mm |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, mion |
| Meáchan táirge | 150g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | ≥80dB |
| ábhar | ABS |
| NFC | For option |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.