-50%
Wirless draachbere Bluetooth DSP-sprekker mei Dazzle LED-ljocht
$20.00 $10.00
- Type: Aktyf, Aktyf, Elektrysk,Bluetooth Wireless,mini Booster,home Van Booster
- Brûke: Kompjûter, Hústeater, karaoke Player, Mobile telefoan, Portable Audio Player, Stage
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
- Built-in 88 three-color RGB LED lights, 360-degree LED pulsating music ; five kinds of music pulsating LED visual display mode.
- Built-in high-quality dual voice coil speakers, bright treble, alto mellow, deep bass, bringing you the perfect music to enjoy.
- Support for iPhone, foar iPad, for HTC, for Samsung, laptops and other devices with Bluetooth function easy to pair and play music.
- Support the TF card MP3,WMA,AAP,FLAL format etc all full decode lossless audio fidelity; ,easy to play music.
| accessories | Batterij, Charger Bag, Extension Cord |
| Type | mini Booster, home Van Booster |
| Brûke | Bluetooth Speaker, Kompjûter, Hústeater, karaoke Player, Mobile telefoan, Draagbare audiospieler |
| Brûke | Business Gift |
| Funksje | Internet Radio, Ynboude In Speaker, LED Light Visual Display Mode |
| Ynboude akku | rechargeable |
| Kleur | Swart, multi, Beige, Brún, Blau, Grien, Rôze, Giel |
| Oanfraach | Mobile Phone Charger, Thús, Thús en bûten |
| Bluetooth Ferzje | V3.0+EDR |
| Speaker Grutte | 72*72*143mm |
| Muzyk fan TF Card | Ja |
| Ferfoarming | < 0.5 % |
| RF berik | 10m |
| Batterij Kapasiteit | 300mAh |
Wês de earste om "Wirless draachbere Bluetooth DSP-sprekker mei Dazzle LED-ljocht”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.










Resinsjes
Der binne gjin rapporten.