-50%
Wetterdichte draadloze Bluetooth-dûssprekker plus FM-radio
$19.00 $9.50
- fleksibiliteit: outdoor, Reizgje, Op it strân, Yn De Douche
- Funksje: Internet Radio,Ynboude In Speaker
- accessories: Charger Bag,Extension Cord
- Ynboude akku: rechargeable
- Materiaal: Plestik
- Kleur: multi,Swart,Wyt,read,Blau,Rôze
- Compatible Brand: Samsung, Appel, iPad, mac, iPhone 6s, iPhone 6s More
- Beskriuwing
- Resinsjes(0)
- Q & IN
Beskriuwing
- DIMENSJONALE LJUDKWALITEIT streamt hege fidelity stereolûd mei kristalheldere fokale artikulaasjes en ryk, orkestmuzyk berik. Jo badkeamer sil klinke as in konsertseal !
- WATERPROOF mei fersegele silikonkoffer en ynterface. Shockproof en ûntrochsichtich foar stof en pún. Ideaal foar de dûs, in dei op it strân, waskje de auto of road trips.
- MULTIFUNKSJONELE KAPABILITEITEN tastean handsfree petear mei ynboude mic; brûke as sluter op ôfstân foar jo tillefoan; en oerslaan of opnij in ferske mei ien-knop gemak.
- EASY CONNECTIVITY yn ûnder 6 sekonden mei jo smartphone, tablet of kompjûter. Lange-range effektiviteit oant 10 meter fan jo apparaat. Pleats jo sprekker bûten wylst jo tún of ûntspanne by it swimbad.
- Ynboude li-ion-batterij foar draadloze Bluetooth-sprekker.
- Krachtiger dan de konkurrinsje, de measte bluetooth-luidsprekers ûntworpen foar gebrûk as dûssprekkers en bûtensprekkers hawwe 3-watt-audio-bestjoerders.
- Kompatibel mei alle Bluetooth-ynskeakele mobile tillefoans, Tabletten, PC/Mac,parfum-fleske-pailletten-glitter-koffer.
| accessories | Batterij, Charger Bag, Extension Cord |
| Type | mini Booster, home Van Booster |
| Brûke | Bluetooth Speaker, Kompjûter, Hústeater, karaoke Player, Mobile telefoan, Draagbare audiospieler |
| Brûke | Business Gift |
| Funksje | Internet Radio, Ynboude In Speaker |
| Ynboude akku | rechargeable |
| Kleur | Swart, multi, Beige, Brún, Blau, Grien, Rôze, Giel |
| Oanfraach | Mobile Phone Charger, Thús, Thús en bûten |
| Bluetooth Ferzje | V3.0+EDR |
| Speaker Grutte | 73*73*54mm |
| Muzyk fan TF Card | Ja |
| Ferfoarming | < 0.5 % |
| RF berik | 10m |
| Batterij Kapasiteit | 400mAh |
Wês de earste om "Wetterdichte draadloze Bluetooth-dûssprekker plus FM-radio”
Jo moatte wêze ynlogd om in rapport te.












Resinsjes
Der binne gjin rapporten.