-43%
mini MP3 bluetooth speaker
$14.00 $8.00
| Prezentanta Detaloj: | 1*kartona skatolo 1*power line 1*LIN line 1*Manual |
|---|---|
| Livera Detalo: | 2-3tagoj por specimeno; 10-15days for mass production |
- Priskribo
- Additional information
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| specifo | |
| *Produkta Nomo | Mini bluetooth speaker |
| * Bluetooth versio | Bluetooth v2.1 |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * NFC | Ne |
| * Bluetooth Music Play | JES |
| * Line-in Music Play | Ne |
| * Mana Senpaga Voka Funkcio | Jes |
| * Touch control | Ne |
| * TF card slot | Ne |
| * baterio | Built in 250mA rechargeable battery |
| * ludante tempo | 3 horoj |
| * Profiloj | Subtenu A2DP V1.2, Profiloj AVRCP V1.4; |
| * S/N | >80dB |
| * frekvenca respondo | 150HZ-18KHZ |
| * parolantoj | 4Ho, 3Ok, 40 mmm Li. |
| * materialo | ABS |
| * koloro | Yellow/Pink/Blue/Green/White |
| * pezo | 76g |
| * grandeco | 65*118*35mm |
| * Akcesoraĵo | LIN line, power line, kartona skatolo, manlibro |
Additional information
| pezo | 0.076 kg |
|---|
Esti la unua revizii "mini MP3 bluetooth speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.








Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.