-38%
Donaca portebla blueta laŭtparolilo
$8.00 $5.00
| Prezentanta Detaloj: | 1*Blister box 1*USB-kablo 1*User manual |
|---|---|
| Livera Detalo: | Specimeno: 5 labortagoj, bulk order: 10-20 labortagoj |
- Priskribo
- Pliaj informoj
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| * Produkta Nomo | Donaca portebla blueta laŭtparolilo |
| * Bluetooth versio | Bluetooth 2.1 |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * Bluetooth Music Play | Jes |
| * Mana Senpaga Voka Funkcio | Jes |
| * TF card music play | Jes |
| *USB music play | Jes |
| * AUX music play | Jes |
| * baterio | 300Baterio de letio-jono mAh |
| * ludante tempo | 3-4 horoj |
| * Profiloj | Subtenu A2DP V1.2, Profiloj AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥80db |
| * frekvenca respondo | 150-18KHZ |
| * parolantoj | 4Ω 3W,36mmm Li |
| * materialo | ABS+Silicone |
| * koloro | White/Brown/Blue/Pink |
| * pezo | 50g |
| * dimensio: | 50*51*50mm |
| * Akcesoraĵo | USB charging cable , manlibro, Blister box |
| * Aliaj | Facila operacio kun Voĉaj promptiloj |
Pliaj informoj
| pezo | 0.05 kg |
|---|
Esti la unua revizii "Donaca portebla blueta laŭtparolilo”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.








Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.