-43%
mini mobile Bluetooth speaker with lanyard
$14.00 $8.00
| Prezentanta Detaloj: | 1*Micro USB cable 1*Manual |
|---|---|
| Livera Detalo: | 2-3tagoj por specimeno; 10-15days for mass production |
- Priskribo
- Additional information
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| specifo | |
| * Produkta Nomo | Portable bluetooth speaker |
| * Bluetooth versio | Bluetooth V3.0 |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * Bluetooth Music Play | JES |
| * Mana Senpaga Voka Funkcio | JES |
| * TF music play | JES |
| * baterio | Built in 300mA rechargeable battery |
| * ludante tempo | 3 horoj |
| * Profiloj | Subtenu A2DP V1.2, Profiloj AVRCP V1.4; |
| * S/N | >70dB |
| * frekvenca respondo | 150HZ-18KHZ |
| * parolantoj | 4Ho, 2Ok |
| * materialo | ABS+Silicone |
| * koloro | Orange/Yellow/Blue/White/Black/Pink |
| * pezo | 93g |
| * grandeco | 45*70mm |
| * Akcesoraĵo | Micro USB cable, manlibro |
Additional information
| pezo | 0.093 kg |
|---|
Esti la unua revizii "mini mobile Bluetooth speaker with lanyard”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.






Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.