-44%
mini bluetooth speaker
$18.00 $10.00
| Prezentanta Detaloj: | 1*3.5mm sonkablo 1*USB-kablo 1*Manual 1*donaco skatolo |
|---|---|
| Livera Detalo: | 2-3tagoj por specimeno; 10-15days for mass production |
- Priskribo
- Additional information
- Recenzoj(0)
- plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo & plasta LED-biciklo-malantaŭa lumo
Priskribo
| specifo | |
| * Bluetooth versio | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Labora Gamo | 10 metro |
| * NFC | NO |
| * Bluetooth Music Play | JES |
| * Line-in Music Play | JES |
| * Mana Senpaga Voka Funkcio | JES |
| * Touch control | JES |
| * TF card slot | 1 – 16G |
| * baterio | 3.7v 1000mAh Lithium-ion battery |
| * ludante tempo | 5 – 7 horoj |
| * Profiloj | Subtenu A2DP V1.2, Profiloj AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * frekvenca respondo | 80-20KHZ +/- 3db |
| * parolantoj | 4Ho, 3W*2,40 mm Dia. |
| * materialo | ABS |
| * koloro | Nigra, Blanka, blua, Ruĝa, rozkolora |
| * pezo | 260g |
| * dimensio: | 120*62*54mm |
| * Akcesoraĵo | USB charging cable, 3.5mm sonkablo, manlibro |
| * others | Facila operacio kun Voĉaj promptiloj |
Additional information
| pezo | 0.26 kg |
|---|
Esti la unua revizii "mini bluetooth speaker”
Vi devas esti ensalutinta sendi revizio.




Recenzoj
Estas neniuj revizioj ankoraŭ.