-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Features:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Hand free speaker phone with Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. certification:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Teatro sa Balay, Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado, bathroom,swimming pool,sea beach,outdoor-sport
7.Aux line x 1
8.USB power line x 1
9.Manual x 1
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
paghingalan:
| Bluetooth Protocol | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Yunit sa Speaker | 40mm * 1 |
| Gahum sa Paggawas | 5W |
| Impedance | 4Oh |
| Frequency | 100Hz ngadto sa 20kHz |
| Ang ratio sa signal/saba | >75dB |
| THD | <0.5% |
| battery | 40000mAh Re-chargeable nga Lithium |
| Mga Dimensyon | 165*80*25mm |
| Gibug-aton | 450/600g |
| Kolor | Asul / Berde / Pink / itom / puti |
| Panahon sa Pagtrabaho | 20-40 mga oras |
Ang unang sa pagribyu "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.