-36%
bluetooth wireless tf card bluetooth speaker
$24.99 $15.99
Features:
1.Touch Control adjust Key
2.uban sa 2 mamumulong ug usa ka passive mamumulong
3.Materyal nga:Crystal UV paghikap top + Rubber lana kilid + damping cusjion ubos
4:NFC function(kapilian)
5.Gitukod -sa 1200mha rechargeable Lithium battery,Up to 14 hours playing time
6)Kamot free speakerphone / gitukod sa mikropono
7)pahamatngon tingog
8)Support :Aux linya-sa
9)TF card optional
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Bluetooth Protocol | version 2.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Yunit sa Speaker | 40mm * 1 |
| Gahum sa Paggawas | 3W |
| Impedance | 4Oh |
| Frequency | 100Hz ngadto sa 20kHz |
| Ang ratio sa signal/saba | >75dB |
| THD | <0.5% |
| battery | 1200mAh Re-chargeable nga Lithium |
| Mga Dimensyon | 122*60*47mm |
| Gibug-aton | 270/450g |
| Kolor | Asul / Berde / Pink / itom / puti |
| Panahon sa Pagtrabaho | 12-20 mga oras |
Ang unang sa pagribyu "bluetooth wireless tf card bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.




Mga review
Adunay dili pa reviews.