-33%
outdoor bluetooth speaker
$18.00 $12.00
| detalye packaging: | 1.Puti nga kahon 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,manwal user 3., OEM packaging are welcome for outdoor hanging bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 6 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| certification | EC,ROHS |
| Panahon sa Paghatud | 15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| Mga Termino sa Pagbayad: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Mga Dimensyon | D68*H73mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala,mini |
| Timbang sa produkto | 230g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado, |
| Ngalan sa Produkto | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Quality warranty | 12 mga bulan |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Materyal nga | Silicone+ABS |
| frequency tubag | 150Hz-18KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| battery | 3.7v/400mAh |
| Gahum sa Paggawas | 3w(1kHz,THD1%) |
| Low MOQ | Support |
| style | bluetooth speaker |
Ang unang sa pagribyu "outdoor bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.










Mga review
Adunay dili pa reviews.