-28%
Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| detalye packaging: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Panahon sa Paghatud | 15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | pink, puti, itom, asul, berde, kahel |
| Mga Dimensyon | Dia 75*58mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini,wireless, With FM radio |
| Timbang sa produkto | 168g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| Portable mini speaker | Multifunctional portable mini speaker bluetooth with fm radio |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Materyal nga | Silicone |
| frequency tubag | 90Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "Mini Shower Waterproof Bluetooth Speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.