-22%
mini nga wireless bluetooth speaker
$18.60 $14.60
| detalye packaging: | mini bluetooth speaker : white box: Qty:100pcs / ctn White box size:60*60*75mm CTN size:315*315*340mm G.W:10KG |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 15 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Panahon sa Paghatud | 7-15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | pink, puti, itom, asul, berde, kahel |
| Mga Dimensyon | 55*55.3mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini |
| Product weight | 73g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| mamumulong | USB wired speaker |
| Quality warranty | 1 tuig |
| Self-charging time | 0.5 oras |
| battery | 180mAh |
| frequency tubag | 90Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
Ang unang sa pagribyu "mini nga wireless bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.