-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| detalye packaging: | White box size:75*55*113mm Gidak-on sa karton:40*29*27cm QTY/CTN:50mga pcs N.W/G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Panahon sa Paghatud | 15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | pink, puti, itom, asul, berde, kahel |
| Mga Dimensyon | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini |
| Product weight | 110g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Materyal nga | ABS |
| frequency tubag | 90Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "mini bluetooth powered speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.