-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Hand free speaker phone with Mic
5. NFC and TF optional
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
Quick Details
| Ngalan sa brand: | Numero sa Modelo: |
Metal Box
|
Matang: |
Aktibo
|
|
| Paggamit: |
computer, Teatro sa Balay, Karaoke Player, Mobile nga Telepono, Portable Audio Player, entablado, Outdoor/Sports
|
Mga kanal: |
3 (2.1)
|
Espesyal nga Hinungdan: |
Mini, Madaladala, Wireless
|
| Dapit sa Sinugdanan: | Ang ratio sa signal/saba: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| pagdula sa panahon: |
about 12 mga oras
|
Bluetooth bersyon: |
V4.0 + CSR
|
Gahum sa Paggawas: |
5W
|
| Kapasidad sa baterya: |
2200MAH
|
Sakup sa frequency: |
100Hz to 20KHz
|
kolor sa: |
Ubanon, Bulawanon, Black, Pilak
|
| certification: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Bluetooth bersyon | 4.0 |
| Frequency | 100Hz to 20KHz |
| Gahum sa Paggawas | 5W RMS |
| battery | 2200mAh |
| pagdula sa panahon | about 12 mga oras |
| Gidak-on sa yunit | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
Ang unang sa pagribyu "metal box sound speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.




Mga review
Adunay dili pa reviews.