-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
Features:
1).uban sa 2 mamumulong ug usa ka passive mamumulong
2).Materyal nga:Crystal UV paghikap top + Rubber lana kilid + damping cusjion ubos
3):NFC function(kapilian)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,Up to 4 hours playing time
5)Kamot free speakerphone / gitukod sa mikropono
6)pahamatngon tingog
7)Support :Aux linya-sa
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
paghingalan:
| Bluetooth Protocol | version 2.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Yunit sa Speaker | 40mm * 1 |
| Gahum sa Paggawas | 5W |
| Impedance | 4Oh |
| Frequency | 100Hz ngadto sa 20kHz |
| Ang ratio sa signal/saba | >75dB |
| THD | <0.5% |
| battery | 500mAh Re-chargeable nga Lithium |
| Mga Dimensyon | 70*70*76mm |
| Gibug-aton | 245g |
| Kolor | Asul / Berde / Pink / itom / puti |
| Panahon sa Pagtrabaho | 3-4 mga oras |
Ang unang sa pagribyu "colorful bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.