-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| detalye packaging: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: White box size: 63*60*80mm Gidak-on sa karton: 340*265*275mm QTY/CTN: 60mga pcs N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Panahon sa Paghatud | 15-30 adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| Mga Dimensyon | 27.5*27.5*14mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini |
| Timbang sa produkto | 150g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | ≥80dB |
| Materyal nga | ABS |
| NFC | For option |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.