-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| detalye packaging: | white box size:62*20*78mm Gidak-on sa karton:40*33*26cm QTY/CTN:90pcs / ctn N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, puti, itom, asul, berde, kahel |
| Mga Dimensyon | Dia60*74mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Product weight | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | ≥95dB |
| accessories | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| frequency tubag | 60Hz——18KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "wireless mini bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.