-17%
simsiz Bluetooth natiq
$18.00 $15.00
| Packaging Ətraflı: | 1*plastik qutu 1*USB kabel xətti 1*dərslik |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | 2-3nümunə üçün gün; 15-20kütləvi istehsal üçün gün |
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Spesifikasiya | |
| * Məhsulun adı | Wireless bluetooth speaker |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth v2.1 |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | HƏ |
| * Əl Sərbəst Zəng Funksiyası | HƏ |
| * TF card slot | HƏ |
| * batareya | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 4 – 5 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri |
| * S/N | ≥80dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 3W*2,40mm Dia. |
| * material | ABS |
| * rəng | Gloden, Gümüş, Balck |
| * çəki | 400g |
| * boy | 180*58*60mm |
| * Aksessuar | Micro USB, Hədiyyə qutusu, təlimat |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.4 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunsimsiz Bluetooth natiq”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.