-38%
Gift portativ Bluetooth spikeri
$8.00 $5.00
| Packaging Ətraflı: | 1*blister qutusu 1*USB kabel 1*İstifadəçi kitabçası |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | örnək: 5 iş günləri, toplu sifariş: 10-20 iş günləri |
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| * Məhsulun adı | Gift portativ Bluetooth spikeri |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth 2.1 |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | bəli |
| * Əl Sərbəst Zəng Funksiyası | bəli |
| * TF card music play | bəli |
| *USB music play | bəli |
| * AUX music play | bəli |
| * batareya | 300mAh Letium-ion batareya |
| * vaxt Playing | 3-4 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | ≥80db |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh 3W,36mmm O |
| * material | ABS+Silicone |
| * rəng | White/Brown/Blue/Pink |
| * çəki | 50g |
| * Ölçü: | 50*51*50mm |
| * Aksessuar | USB şarj kabeli , təlimat, blister qutusu |
| * Digərləri | Səsli göstərişlərlə asan əməliyyat |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.05 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunGift portativ Bluetooth spikeri”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.