-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Xüsusiyyətləri:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Mikrofonlu əl pulsuz dinamik telefon
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, noutbuk, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. sertifikatlaşdırma:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Home Theater, Portable Audio Player, Mobile Phone, Karaoke Player, Kompüter, mərhələ, vanna otağı,üzgüçülük hovuzu,dəniz çimərliyi,açıq idman
7.Aux line x 1
8.USB power line x 1
9.Təlimat x 1
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
Spesifikasiya:
| Bluetooth Protokolu | version 4.1+EDR |
| Bluetooth diapazonu | 10m |
| Dinamik bölməsi | 40mm * 1 |
| Çıxış gücü | 5W |
| Empedans | 4Oh |
| Tezlik | 100Hz-dən 20kHz-ə qədər |
| Signal / səs-küy nisbəti | >75dB |
| THD | <0.5% |
| batareya | 40000mAh Re-pullu Lithium |
| Ölçülər | 165*80*25mm |
| çəki | 450/600g |
| Rəng | Mavi/Yaşıl/Çəhrayı/qara/ağ |
| İşləmə müddəti | 20-40 saat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunusb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.