-36%
bluetooth simsiz tf kart bluetooth dinamik
$24.99 $15.99
Xüsusiyyətləri:
1.Nəzarət tənzimləmə düyməsinə toxunun
2.ilə 2 natiq və bir passiv natiq
3.material:Crystal UV touch top + Rubber neft tərəflər + Damping cusjion bottom
4:NFC funksiyası(fakultativ)
5.1200mha oluna lithium batareya in Daxili,qədər 14 saat oyun vaxtı
6)mikrofon inşa Hands pulsuz Dinamik /
7)Voice təlimat
8)dəstək :Aux line-in
9)TF kart optional
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Bluetooth Protokolu | versiya 2.1+EDR |
| Bluetooth diapazonu | 10m |
| Dinamik bölməsi | 40mm * 1 |
| Çıxış gücü | 3W |
| Empedans | 4Oh |
| Tezlik | 100Hz-dən 20kHz-ə qədər |
| Signal / səs-küy nisbəti | >75dB |
| THD | <0.5% |
| batareya | 1200mAh Re-pullu Lithium |
| Ölçülər | 122*60*47mm |
| çəki | 270/450g |
| Rəng | Mavi/Yaşıl/Çəhrayı/qara/ağ |
| İşləmə müddəti | 12-20 saat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunbluetooth simsiz tf kart bluetooth dinamik”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.