-34%
TF kartı & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, TF kartı & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Çipset | Jerry |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | HƏ |
| * TF card Music Play | HƏ |
| * batareya | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 5 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 3W*2, 40mmm O |
| * material | ABS |
| * rəng | Xüsusi |
| * çəki | 216g |
| * Ölçü: | 155*63*27mm |
| * Aksessuar | DC charging line, audio in line, təlimat |
| * Digərləri | Səsli göstərişlərlə asan əməliyyat |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.216 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunTF kartı & Line Portable bluetooth speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.