-39%
Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* Simsiz Bluetooth Dinamik
*Bluetooth Musiqi Oynamaq
*material: ABS & silicone
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | RDA V2.1+EDR |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | Yox |
| * Əl Sərbəst Zəng Funksiyası | HƏ |
| * TF card slot | Yox |
| * batareya | 3.7V/450mAh |
| * vaxt Playing | 4-6 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | ≥75dB |
| * Tezlik reaksiyası | 100HZ-20KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 3Wx1, 40mmm O |
| * material | ABS+silicone |
| * rəng | Black/blue/green/pink |
| * boy | 56mm x40mm |
| * çəki | 43g |
| * Aksessuar | USB kabel, təlimat,audio cable, Hədiyyə qutusu |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.043 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunCute Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.