-43%
Lanyard ilə mini mobil Bluetooth natiq
$14.00 $8.00
| Packaging Ətraflı: | 1*Micro USB kabel 1*dərslik |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | 2-3nümunə üçün gün; 10-15kütləvi istehsal üçün gün |
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Spesifikasiya | |
| * Məhsulun adı | Portable bluetooth speaker |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth V3.0 |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Əl Sərbəst Zəng Funksiyası | HƏ |
| * TF music play | HƏ |
| * batareya | Built in 300mA rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 3 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | >70dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150HZ-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 2W |
| * material | ABS+Silicone |
| * rəng | Orange/Yellow/Blue/White/Black/Pink |
| * çəki | 93g |
| * boy | 45*70mm |
| * Aksessuar | Micro USB kabel, təlimat |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.093 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunLanyard ilə mini mobil Bluetooth natiq”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.