-44%
mini bluetooth speaker
$18.00 $10.00
| Packaging Ətraflı: | 1*3.5mm audio kabel 1*USB kabel 1*dərslik 1*Hədiyyə qutusu |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | 2-3nümunə üçün gün; 10-15kütləvi istehsal üçün gün |
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Spesifikasiya | |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth V2.1+EDR |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * NFC | YOX |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | HƏ |
| * Əl Sərbəst Zəng Funksiyası | HƏ |
| * Touch control | HƏ |
| * TF card slot | 1 – 16G |
| * batareya | 3.7v 1000mAh Lithium-ion battery |
| * vaxt Playing | 5 – 7 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Tezlik reaksiyası | 80-20KHZ +/- 3db |
| * Dinamik | 4Oh, 3W*2,40 mm Dia. |
| * material | ABS |
| * rəng | Qara, ağ, Mavi, qırmızı, Çəhrayı |
| * çəki | 260g |
| * Ölçü: | 120*62*54mm |
| * Aksessuar | USB şarj kabeli, 3.5mm audio kabel, təlimat |
| * others | Səsli göstərişlərlə asan əməliyyat |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.26 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunmini bluetooth speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.