-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Mikrofonlu əl pulsuz dinamik telefon
5. NFC and TF optional
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
Quick Ətraflı
| Brend adı: | model nömrəsi: |
Metal Box
|
Type: |
aktiv
|
|
| istifadə: |
Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portable Audio Player, mərhələ, Açıq hava/İdman
|
Kanallar: |
3 (2.1)
|
xüsusi Feature: |
Mini, Portable, simsiz
|
| Mənşə Place: | Signal / səs-küy nisbəti: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| vaxt Playing: |
haqqında 12 saat
|
Bluetooth versiyası: |
V4.0 + KSM
|
Çıxış gücü: |
5W
|
| Batareya tutumu: |
2200MAH
|
Tezlik diapazonu: |
100Hz to 20KHz
|
rəng: |
boz, qızıl, Qara, Gümüş
|
| sertifikatlaşdırma: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Bluetooth versiyası | 4.0 |
| Tezlik | 100Hz to 20KHz |
| Çıxış gücü | 5W RMS |
| batareya | 2200mAh |
| vaxt Playing | haqqında 12 saat |
| Unit ölçüsü | 95*95*22mm |
| NW / GW | 350/450g |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunmetal box sound speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.