-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
Xüsusiyyətləri:
1).ilə 2 natiq və bir passiv natiq
2).material:Crystal UV touch top + Rubber neft tərəflər + Damping cusjion bottom
3):NFC funksiyası(fakultativ)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,qədər 4 saat oyun vaxtı
5)mikrofon inşa Hands pulsuz Dinamik /
6)Voice təlimat
7)dəstək :Aux line-in
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
Spesifikasiya:
| Bluetooth Protokolu | versiya 2.1+EDR |
| Bluetooth diapazonu | 10m |
| Dinamik bölməsi | 40mm * 1 |
| Çıxış gücü | 5W |
| Empedans | 4Oh |
| Tezlik | 100Hz-dən 20kHz-ə qədər |
| Signal / səs-küy nisbəti | >75dB |
| THD | <0.5% |
| batareya | 500mAh Re-pullu Lithium |
| Ölçülər | 70*70*76mm |
| çəki | 245g |
| Rəng | Mavi/Yaşıl/Çəhrayı/qara/ağ |
| İşləmə müddəti | 3-4 saat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk oluncolorful bluetooth speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.