-36%
isipikha sezimvu esingenamanzi sebluetooth mini V3.0
$19.50 $12.50
| Okufakiwe Yokuxhumana: | isipikha sezimvu esingenamanzi sebluetooth mini V3.0 30PC / CTN,izindlela:49.5×31.5x24cm,G.w:10.1AmaKh |
|---|
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Isici: | mini ,ephathekayo |
| IPX4 ingangeni manzi | |
| I-USB iyashajwa | |
| Okungenantambo | |
| Inguqulo ye-Bluetooth: | I-V3+EDR |
| Ibanga lokwamukela i-Bluetooth: | >10m |
| Ukusetshenziswa kwamandla: | 2.5W |
| Ukusabela kwemvamisa: | 50I-HZ-20KHZ |
| Ukuzwela: | >60dB |
| Ukuhlanekezela: | <0.5% |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi: | ibhethri eyakhelwe ngaphakathi engu-5V/1000mHA |
| Isikhathi sokushaja: | 4-5amahora |
| Isikhathi sokudlala umculo: | 6-8amahora |
| Usayizi weyunithi: | 8.9X8.8X8CM |
| izesekeli: | audio+usb+manual |
| Okufakiwe: | 30pcs/ctn Kusho:49.5×31.5x24cm gw:10.1AmaKh |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "isipikha sezimvu esingenamanzi sebluetooth mini V3.0”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.