-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Izici:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Ifoni yesipikha yamahhala ene-Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, i-laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Certification:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Ithiyetha Yasekhaya, Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji, yokugezela,Indawo yokubhukuda,ulwandle lolwandle,ngaphandle-ezemidlalo
7.Aux line x 1
8.USB power line x 1
9.Imanuwali x 1
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
Ukucaciswa:
| I-Bluetooth Protocol | version 4.1+EDR |
| I-Bluetooth Range | 10m |
| Iyunithi yesikhulumi | 40mm * 1 |
| Amandla Okukhiphayo | 5W |
| Impedance | 4Oh |
| Imvamisa | 100Hz kuya ku-20kHz |
| Isilinganiso samasignali/umsindo | >75dB |
| I-THD | <0.5% |
| Ibhethri | 40000I-mAh I-Lithium Ekhokhiswa Kabusha |
| Ubukhulu | 165*80*25mm |
| isisindo | 450/600g |
| Umbala | Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuluhlaza/Okupinki/omnyama/omhlophe |
| Isikhathi sokusebenza | 20-40 amahora |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.