-39%
Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker
$18.00 $11.00
- Uhlobo: Iyasebenza, Iyasebenza, Electric,Bluetooth Wireless,Mini Amplifier,Home Amplifier
- Sebenzisa: ikhompyutha, Ithiyetha Yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Umakhala ekhukhwini, Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Isiteji
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, Ukuhamba, Tailgating, Backyard Grilling, Car, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, njll.
| izesekeli | Ibhethri, Charger Bag, Extension Cord |
| Uhlobo | Mini Amplifier, Home Amplifier |
| Sebenzisa | Isipikha seBluetooth, ikhompyutha, Ithiyetha Yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Umakhala ekhukhwini, Portable Audioplayer |
| Sebenzisa | Business Gift |
| umsebenzi | Internet Radio, Built-In Speaker |
| Built-in Battery | Iyashajwa kabusha |
| Umbala | Mnyama, Okuningi, Beige, Brown, Okuluhlaza okwesibhakabhaka, Okuhlaza, Pink, Yellow |
| Isicelo | Mobile Phone Charger, Ikhaya, Home and outdoors |
| Inguqulo ye-Bluetooth | V3.0+EDR |
| Speaker Size | 83*83*98mm |
| Music from TF Card | Yebo |
| Ukuhlanekezela | < 0.5 % |
| RF Range | 10m |
| Battery Capacity | 400mAh |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.










Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.