-33%
isikhulumi somfundi
$18.00 $12.00
Izici
1. Cute robot design
2. Mini size, stuitable for kids
3. with built-in rechargeable battery, ephathekayo
4. with blue led indicator
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Igama Lomkhiqizo | Robot speaker |
| Usayizi weyunithi | 10.5×8.8x11cm |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | ikhebula le-USB(kufakwe) or built-in 3.7v lithium battery |
| Isikhathi sokushaja ibhethri | 2~3 hours |
| Isikhathi sokudlala umculo | 2~3 hours |
| Max power output | 2w x 1 |
| Frequency range | 180I-HZ-20KHZ |
| Ukuzwela | ≥60DB |
| Speaker size | φ50 x H24mm |
| Audio input | 3.5mm audio jack cable(kufakwe) |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "isikhulumi somfundi”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.