-33%
isipika se-bluetooth esiphathwayo
$18.00 $12.00
- Okufakiwe Yokuxhumana:
- ibhokisi White, ibhokisi lemibala, gify box, ibhamuza nokupakisha njll. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Delivery Imininingwane:
- Mayelana 15 working days after sample confirmation
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Umbala | pink, mhlophe, black, blue, oluhlaza, iwolintshi |
| Ubukhulu | 102*54*48mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| Isisindo somkhiqizo | 190g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| isipika se-bluetooth | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥70dB |
| Material | ABS Alloy |
| Ukusabela kwemvamisa | 90Hz-20KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "isipika se-bluetooth esiphathwayo”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.