-40%
Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker
$20.00 $12.00
Okufakiwe Yokuxhumana:Neutral color gift box for each piece,standard export carton for master carton.
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukucaciswa | Okungenantambo, ephathekayo, mini |
| Sound Channel | 1 |
| Ukusetshenziswa | portable audioplayer, mobile phone,computer,MP3,MP4,MP5etc |
| I gama le-brand | OEM |
| Dimension | Φ70x70mm |
| Umbala | customizable |
| Material | ABS |
| Ihambisana | Micro SD/TF,Hand-free,umsakazo we-FM,AUX input |
| USB charge voltage | DC 5V |
| Audio Input | Bluetooth 3.0+EDR |
| Isitifiketi | EC,I-ROHS |
| Battery Capacity | 400mAh |
| Inguqulo ye-Bluetooth | I-V2.1+EDR |
| Signal-to-Noise | ≥85±2dB |
| MOQ | 2000PC |
| Payment terms | T/T , i-Western Union, I-Paypal, ESCROW ,Credit Card etc |
| Sea Port | Shenzhen |
| Supply Amandla | 1800 Piece /Pieces/ Day |
| Isikhathi sokuthumela | 2 izinsuku isampula,3-25 izinsuku ukuze ngobuningi ngemuva kokukhokha |
| ukupakisha | carton size:61*33*26.5CM ,50PC / CTN ,GW:11kg |
| Izinzuzo | Hands free call, Umsakazo we-FM ,TF mini bluetooth speaker |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.