-35%
music mini mp3 Bluetooth speaker
$25.50 $16.50
Feacture
High quality stereo sound.
Ruber oil finishing,soft touch.
Hands free function for mobile phone calling.
Li-battery rechargeable.
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Inguqulo ye-Bluetooth | I-V2.1+EDR |
| RF range | >=10M |
| Speaker output | 2*3W |
| Impendulo Yemvamisa | 60I-HZ-20KHZ |
| Ukuhlanekezela | <0.5% |
| Ukuzwela | >=70DB |
| Umthamo webhethri eyakhelwe ngaphakathi | 2200mA |
| Isikhathi sokushaja ibhethri | 3-4amahora |
| Isikhathi sokudlala umculo | 4-5amahora |
| Material | ABS+rubber |
| Usayizi weyunithi | 22.5×8.05×8.05cm |
| ukupakisha | 12PC / CTN:43.5x33x27.5cm, GW:7.50AmaKh |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "music mini mp3 Bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.