-45%
music mini bluetooth speaker with special transfer
$10.00 $5.50
| Okufakiwe Yokuxhumana: | 3.5mm ikhebuli yomsindo, ikhebula le-USB, Manual, isipho ibhokisi Promotional Mini Bluetooth Speaker, Mini Bluetooth Speaker with Multi-Function |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | 10-15 izinsuku |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Igama Lomkhiqizo | music mini bluetooth speaker |
| Ibhethri | 120 mAh |
| Inguqulo ye-Bluetooth | 2.1+EDR |
| Ibanga lokusebenza | 10 amamitha |
| Isikhathi sokusebenza | 2.5 amahora |
| Somlomo | 4awu 2w,23mmm Yena |
| Impahla yedivayisi | I-ABS+Silicon |
| Usayizi | 50*33*15mm |
| isisindo | 20g |
| Isesekeli | I-Micro USB,isipho ibhokisi,imanuwali |
| Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| umsebenzi | I-Bluetooth Music Play/ Isandla samahhala Ucingo/Ikhamera ekude/ I-Anti-elahlekile/ Isikhumbuzi socingo |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "music mini bluetooth speaker with special transfer”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.