-47%
isipikha esincane se-bluetooth esingenantambo
$16.99 $8.99
Sales Points:
1.waterproof bluetooth speaker+Aux+handfree function
2.IPX6 for waterproof level
3.waterproof+ Drop resistance+ dustproof
4.OEM sevice.(brand,umbala,package customized)
umsebenzi :
– This bluetooth speaker is100% and high quality
– This machine is a portable multimedia bluetooth speaker , which is disign exquisitely, convenient to carry
– Supply HIFI sound quality, low power dissipation
– I-PC, i-laptop, computer, MP3, MP4, mobile phone which have audio output connector to it directly
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| I-Bluetooth | V 3.0 |
| Bluetooth transmission distance | 5-25 amamitha |
| TF card/FM radio | Cha |
| Line-in | yebo |
| built-in Microphone | yebo |
| Hand-free | yebo |
| Ubukhulu: | φ90*H42mm |
| isisindo: | 130g |
| Speaker output: | 3W |
| Imvamisa | 100Hz-20KHz |
| Ukuhlanekezela | ≤0.5% |
| Signal-To-Noise | ≥85±2db |
| Bluetooth transmitter modulation | GFS,π/4 DQPSK, 8DPSK |
| Bluetooth transmitter power | 0-4dBm |
| Ibhethri | Built in li-ion battery/600mAh |
| Input connections | 3.5mm |
| Charging Voltage | DC 5V |
| Working Voltage | 3.3~4.5V |
| Isikhathi sokushaja | ~3h |
| Isikhathi sokudlala | ~1.5h with LED |
| Housing Material | ABS |
| Umbala | Okubomvu,Okuluhlaza okwesibhakabhaka,White,Mnyama,etc/Optional |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.13 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "isipikha esincane se-bluetooth esingenantambo”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.