-46%
mini novelty wireless bluetooth speaker
$12.98 $6.98
- Okufakiwe Yokuxhumana:
- Delivery Imininingwane:
- 3-15izinsuku
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Inguqulo ye-Bluetooth | V3.0 |
| Ibanga lokusebenza | up to 10m |
| Dimension | 90*90*47mm |
| Net weight | 249g |
| Isiginali-kuya-nomsindo | >=95dB |
| Isikhathi sokusebenza | 8 amahora |
| Somlomo | 68mm |
| Ukusabela kwemvamisa | 280Hz-16Hz |
| Loudspeaker output | 3w |
| Ukuhlanekezela | <=0.5% |
| Battery voltage/capacity | 520mAh |
| Battery charging voltage | 5V+-0.5V |
| Battery charge time | 2 amahora |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.249 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "mini novelty wireless bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.