-36%
mini bluetooth touch speaker with multifunction
$24.99 $15.99
Izici:
1.Touch Control adjust Key
2.nge 2 isikhulumi kanye eyodwa isikhulumi yekwentiwa
3.Material:Crystal UV touch phezulu + amafutha Rubber izinhlangothi + Damping cusjion phansi
4:NFC umsebenzi(ozikhethela)
5.Yakhelwe -kuyakhamuluka 1200mha elishajekayo lithium ibhethri,Kuya ku 14 hours playing time
6)Izandla isipikhasefoni khulula / eyakhelwe microphone
7)imfundo Voice
8)Amaprosesa asekelwe :Aux umugqa-e
9)TF ikhadi ozikhethela
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| I-Bluetooth Protocol | version 2.1+EDR |
| I-Bluetooth Range | 10m |
| Iyunithi yesikhulumi | 40mm * 1 |
| Amandla Okukhiphayo | 3W |
| Impedance | 4Oh |
| Imvamisa | 100Hz kuya ku-20kHz |
| Isilinganiso samasignali/umsindo | >75dB |
| I-THD | <0.5% |
| Ibhethri | 1200I-mAh I-Lithium Ekhokhiswa Kabusha |
| Ubukhulu | 122*60*47mm |
| isisindo | 220/450g |
| Umbala | Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuluhlaza/Okupinki/omnyama/omhlophe |
| Isikhathi sokusebenza | 12-40 amahora |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "mini bluetooth touch speaker with multifunction”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.