-21%
LED Selfie Flash Light
$7.00 $5.50
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing size 11.5*5.5cm Weight of carton 32*30*32cm |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Material | plastic |
| isisindo | 12g |
| The weight of products with packing | 46g |
| Model number | RK06 |
| Iphakheji | Ibhokisi Lombala |
| Umbala | Mnyama, Yellow, Pink, White, Isibhakabhaka esiluhlaza, Okuhlaza |
| Usayizi | 28*32*12mm |
| Packing size | 11.5*5.5cm |
| Size of carton | 32*30*32cm |
| Weight of carton | 8.5kg |
| ukupakisha | 100PC / CTN |
| Umthamo webhethri | 110mAh |
| Color temperature | 5600K |
| Light effect | 70 degree beam |
| OEM | Siyakwamukela |
| Ihambisana | for ios & android |
| Isikhathi sokusebenza | 2 amahora |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "LED Selfie Flash Light”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.