-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | shipped in 15 days after the payment |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | pink, mhlophe, black, blue, oluhlaza, orange, any color can be customized |
| Ubukhulu | 58*58*88mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| weight | 145g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥70dB |
| Material | ABS |
| Ukusabela kwemvamisa | 100Hz-20KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Led Light Bluetooth Speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.