-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Usayizi webhokisi elimhlophe: 63*60*80mm usayizi ibhokisi: 340*265*275mm I-QTY/CTN: 60PC N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 15-30 izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Ubukhulu | 27.5*27.5*14mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| Isisindo somkhiqizo | 150g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥80dB |
| Material | ABS |
| NFC | For option |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Layini phakathi | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.